PAX

فیلـتر

مشاهده همه 4 نتیجه

فناوری PAX و پیرو آن دستگاه کارتخوان پکس در سال 2000 در شنزن (Shenzhen) چین تاسیس شد که یک شرکت خصوصی با دفاتر ایالات متحده در فلوریدا است. این شرکت با هدف دستیابی به رهبری جهانی در ارائه پیشرفته ترین راه حل های پرداخت امن به مشتریان در سراسر جهان ایجاد شده است. اولین تامین کننده پوز دارای گواهینامه EMV در چین بود و همین امر زمینه موفقیت آن ها در بازارهای آسیا را فراهم کرد. این شرکت بهترین تامین کننده در آسیا و اقیانوسیه و یکی از 3 تامین کننده برتر فروش دستگاه پوز در جهان است. کارتخوان پکس یکی از برترین دستگاه های کارتخوان است که در بیش از 100 کشور جهان توزیع می شود.

شرکت پکس دارای قابلیت های تحقیق و توسعه گسترده بوده و به طور مداوم روش های پرداخت امن ابتکاری را اختراع و تولید می کند. در ژانویه 2016، پکس اولین دستگاه پرداخت موبایلی 4G LTE با قیمت مناسب، در عین حال فوق العاده و قابل حمل را در ایالات متحده منتشر کرد.

PAX سیستم های پرداخت الکترونیکی و پایانه های نقطه فروش را تولید می کند. این فناوری انواع روش های پرداخت را برای هر یک از بخش های اصلی خرده فروشان مانند پایانه های پوز پیشخوان و موبایل، پین های با امنیت بالا و کارت خوان های بدون تماس دارد. محصولات دارای گواهینامه هستند و از تمام استانداردهای بین المللی مانند سیستم های مدیریت کیفیت PCI ، MasterCard PayPass ، Visa payWave ، EMVCo ، RoHS و ISO پیروی می کنند. این نوآوری امنیت داده را فراهم کرده و به کنترل هزینه های عملیاتی کمک می کند.

شرکت و نمایندگان رسمی و معتبر کارتخوان پکس خدمات مشاوره، نصب، پشتیبانی فنی، توسعه سفارشی، آموزش و مدیریت فنی از راه دور و حتی حضوری را ارائه می دهند. همچنین سیستم های مدیریتی و ابزارهای توسعه نرم افزار را برای شرکا و فروشنده هایی که مایل به نوشتن برنامه های نرم افزاری پرداخت هستند، فراهم می کند. این فناوری ها مناسب بازرگانانی است که دارای مکان های خرده فروشی هستند یا بازرگانانی که فروش فیزیکی آن ها نیاز به پردازش امن و ساده و همچنین ادغام پایانه های پرداخت الکترونیکی، صندوقداران و پایانه های تجاری دارد.

اطلاعات بیشتر ...